Життя – Тобі…
Контакти:  iiec@miok.lviv.ua

Дипломанти конкурсу

Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Життя-Тобі…»

в номінації «літературний твір»

1. Єфімчук Богдан Щурівчицька ЗОШ І-ІІІ ст., с. Щурівчики, Ізяславський р-н, Хмельницька область
2. Ігнатова Дар’я КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
3. Бігун Софія НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», с. Самари, Ратнівський р-н, Волинська область
4. Балаогланова Марія Будинок дитячої та юнацької творчості, м. Кузнецовськ, Рівненська область
5. Барабаш Поліна Гімназія №31, м. Черкаси
6. Бобко Володимир Новомиколаївський районний центр дитячої та юнацької творчості, смт. Новомиколаївка, Запорізька область
7. Богатир Юлія Заводська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Заводське, Великописарівський р-н, Сумська область
8. Богомолова Ольга Червонополянська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Червона Поляна, Горностаївський р-н, Херсонська область
9. Бойко Владислав Гімназія «Орієнтир», с. Вознесенка, Мелітопольський р-н, Запорізька область
10. Бонцік Кінга Комплекс шкіл з українською мовою навчання в Бартошицях, Польща
11. Бончинська Марія-Софія Українсько-португальський освітньо-культурний центр, Португалія
12. Бубало Тетяна ЗОШ І-ІІІ ст., с. Люб’язь, Любешівський р-н Волинська область
13. Булат Іван ЗОШ І-ІІІ ст. №75, м. Запоріжжя
14. Бурдуков Олег Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Петра Яцика, с. Гнідин, Бориспільський р-н, Київська область
15. Вербещук Сергій Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст., с. Мар’янівка, Каховський р-н, Херсонська область
16. Власюк Іванна Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст.,с. Мар’янівка, Каховський р-н, Херсонська область
17. Вовк Дзвінка 10 р., СШ І ст. №4, м. Львів
18. Войтович Тетяна НВК «ЗОШ І ст. – гімназія», смт. Зарічне, Рівненська область
19. Воловик Ксенія Українсько-Американський ліцей, м. Дніпропетровськ
20. Галка Лілія Українська гімназія ім. Івана Франка, м. Тернопіль
21. Гаценко Олександра ЗОШ І-ІІІ ст. №1, м. Дубно, Рівненська область
22. Грабчук Віра ЗОШ І-ІІІ ст. №14, м. Тернопіль
23. Грицай Діана Зразкова літературна студія «Любисток» ЦДЮТ, м. Дрогобич, Львівська область
24. Гудименко Зоя ЗОШ І-ІІІ ст. №2, м. Лубни, Полтавська область
25. Гулійчук Діана СЗОШ І-ІІІ ст. №2, м. Броди, Львівська область
26. Гупало Тетяна Олександрівська гімназія, м. Суми
27. Данильчак Софія ЗОШ І-ІІІ ст. №4, м.Червоноград, Львівська область
28. Денис Оксана Українська школа мистецтв в Парижі, Франція
29. Дмитрук Світлана ЗОШ І-ІІІ ст., с. Підцир’я, Камінь-Каширський р-н, Волинська область
30. Духота Оксана Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, с. Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська область
31. Дяденчук Катерина Зарічненська ЗОШ ІІ-ІІІ ст., смт. Зарічне, Рівненська область
32. Дяченко Владислава ЗОШ І-ІІІ ст., с. Басань, Пологівський р-н, Запорізька область
33. Дячук Дар’я Ліцей №15, м. Чернігів
34. Каськов Володимир Спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки, м. Хмельницький
35. Касьян Єлізавета КЗ «Южненська Авторська М. А. Гузика експериментальна спеціалізована ЗОШ –комплекс І-ІІІ ст.», м. Южне, Одеська область
36. Киценко Іван СШ І-ІІІ ст. ім. Олеся Гончара №2, м. Кобеляки, Полтавська область
37. Клименко Карина ЗОШ І-ІІІ ст. №75, м. Запоріжжя
38. Коваль Марія СЗОШ №1, м. Львів
39. Козуб Марина НВК №9, м. Луцьк
40. Комар Юлія ЗОШ І-ІІ ст., с. Угриничі, Любешівський р-н, Волинська область
41. Комаренко Марія Херсонський академічний ліцей ім. О.В. Мішукова, м. Херсон
42. Кочеткова Анастасія ЗОШ І-ІІІ ст. №42, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
43. Кукленко Євгеній Остап’євська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Остап’є, Великобагачанський р-н, Полтавська область
44. Кунденко Євгенія Красноколядинська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Красний Колядин, Талалаївський р-н, Чернігівська область
45. Кучак Марат Гімназія – комунальний заклад «ЦПО», м. Самбір, Львівська область
46. Кучерявий Володимир Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені С.М.Раєвського, с. Вишнівчик, Чемеровецький р-н, Хмельницька область
47. Кушнір Ганна Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені С.М.Раєвського, с. Вишнівчик, Чемеровецький р-н, Хмельницька область
48. Ліщук Анастасія ЗОШ І-ІІІ ст. №114, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
49. Лазоришинець Любов Новопрокопівська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Новопрокопівка, Токмацький р-н, Запорізька область
50. Легенчук Марія Бучанський центр позашкільної роботи, м. Буча, Київська область
51. Лепак Аліна НВК «СЗШ №2 – гімназія», м. Трускавець, Львівська область
52. Литвинов Олександр Гімназія №9 ім. О. М. Луценка, м. Черкаси
53. Лоя Максим ЗОШ І-ІІІ ст. №8, м. Виноградів, Закарпатська область
54. Лукашук Степан ЗОШ І-ІІІ ст., с. Хобултова, Володимир-Волинський р-н, Волинська область
55. Ляшенко Аделіна ЗОШ І-ІІІ ст. №28, м. Полтава
56. Марцих Яна ЗОШ І-ІІІ ст., с. Овадне, Володимир-Волинський р-н, Волинська область
57. Мисковець Анастасія Комунальний заклад «Луцький НВК №9», м. Луцьк, Волинська область
58. Мокич Вікторія ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бірки, Любешівський р-н, Волинська область
59. Мошенська Альбіна ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, м. Гола Пристань, Херсонська область
60. Мультан Марія Кальненська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Кальне, Козівський р-н, Тернопільська область
61. Нагірна Марта Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ст., с. Велика Вільшаниця, Золочівський р-н, Львівська область
62. Наумова Христина Школа «Дивосвіт», Мадрид, Іспанія
63. Нестеренко Роксолана Гімназія ім. Маркіяна Шашкевича, м. Чортків
64. Октисюк Вікторія НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитсадок», с. Самари-Оріхові, Ратнівський р-н Волинська область
65. Олійник Артем Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, с. Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська область
66. Олійник Олександр Гімназія №1, м. Херсон
67. Пеньковська Софія Комунальний заклад «Луцький НВК №9», м. Луцьк, Волинська область
68. Попфалуші Віталій Приборжавська ЗОШ І-ІІ ст., с. Приборжавське, Іршавський р-н, Закарпатська область
69. Прокопенко Єлизавета Комунальний заклад «Чернігівська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.», смт. Чернігівка, Запорізька область
70. Рибальченко Інна СШ І-ІІІ ст.№2, м. Зіньків, Полтавська область
71. Ригайло Ірина Школа «Дивосвіт», Португалія
72. Руденко Юлія ЗОШ І-ІІІ ст. №28, м. Чернігів
73. Сімашко Аліна НВК «Інженерно-економічна школа – львівський економічний ліцей», м. Львів
74. Салига Вікторія Мала академія учнівської молоді, м. Івано-Франківськ
75. Селін Матвій Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», м. Харків
76. Семененко Поліна ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В.М. Підгорбунського, м. Козятин, Вінницька область
77. Середа Андрій ЗОШ І-ІІІ ст. №1, м. Дубно, Рівненська область
78. Ситник Дарія Бородянська СШ – загальноосвітній заклад І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів, смт. Бородянка, Київська область
79. Слободян Катерина СШ І ст. №4, м. Львів
80. Смілянець Олександр Скибинська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Скибин, Жашківський р-н, Черкаська область
81. Стельмащук Владислав НВК, с. Тетильківці, Шумський р-н, Тернопільська область
82. Степанова Ганна ССЗШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Чернігів
83. Сутягін Олександр КЗ «Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст. №2», м. Полтава
84. Суходольська Руслана ЗОШ І-ІІІ ст. №1, м. Тячів, Закарпатська область
85. Тітенко Катерина Дмитрівська СЗШ І-ІІІ ст., с. Дмитрівка м. Комсомольська, Полтавська область
86. Тараненко Яна ЗОШ І-ІІІ ст. №3, м. Миколаїв
87. Тесля Ангеліна Українська школа мистецтв в Парижі (Київ-Париж)
88. Тиводар Ангеліна Солонянська СЗШ № 1, смт. Солоне, Дніпропетровська область
89. Ткаченко Дмитро Комунальний заклад «СЗШ №38 ім. І.О.Секретнюка», м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область
90. Трофимук Тетяна НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитсадок» с. Самари-Оріхові, Ратнівський р-н, Волинська область
91. Хомікова Анна Синівська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Синівка, Липоводолинський р-н , Сумська область
92. Чорномордік Софія Ліцей №27, м. Харків
93. Шевченко Анастасія Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» ім. Т. Шевченка, с. Бірки, Яворівський р-н, Львівська область
94. Шевчик Вікторія ЗОШ І-ІІІ ст., с. Деревок, Любешівський р-н, Волинська область
95. Шерегій Анастасія Великоком’ятівська ЗОШ I-III ст., с. В. Ком’яти, Виноградівський район, Закарпатська область
96. Шишута Анна ЗОШ І-ІІІ ст. №23, м. Луцьк, Волинська область
97. Шпук Христина Мала академія учнівської молоді, м. Івано-Франківськ
98. Шульженко Олександр Сиваська СЗОШ – інтернат І-ІІ ст., смт. Сиваське, Новотроїцький р-н, Херсонська область
99. Янчук Наталія ЗОШ І-ІІІ ст., с. Підцир’я, Камінь-Каширський р-н, Волинська область
100. Ярошенко Валерія ЗОШ І-ІІІ ст. №30, м. Полтава

в номінації «малюнок»

1. Іванцик Руслан Центр творчості дітей та юнацтва, м. Стрий, Львівська область
2. Іванюк Валерія Михайлівська дитяча музична школа, с. Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька область
3. Вовчук Ліана Коломийська дитяча художня школа імені Ярослава Пстрака, м. Коломия, Івано-Франківська область
4. Гальчук Адріана Коломийська дитяча художня школа імені Ярослава Пстрака, м. Коломия, Івано-Франківська область
5. Двірний Дмитро Васютинський НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ І-ІІІ ст.», с. Васютинці, Чорнобаївський р-н, Черкаська область
6. Житнік Софія Миргородська район при Великосорочинській ЗОШ І-ІІІ ст., с. Великі Сорочинці, Миргородський р-н, Полтавська область
7. Казаченко Анастасія Центр естетичного виховання Шостківської міської ради, м. Шостка, Сумська область
8. Крупник Руслана Сокальський будинок дитячої та юнацької творчості, м. Сокаль, Львівська область
9. Макаров Едуард Сиваська СЗОШ – інтернат І-ІІ ст., смт. Сиваське, Новотроїцький р-н, Херсонська область
10. Мегеря Яна Гімназія №6, м. Херсон
11. Мутовіна Любов Михайлівська дитяча музична школа, с. Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька область
12. Олінкевич Дарина Коломийська дитяча художня школа імені Ярослава Пстрака, м. Коломия, Івано-Франківська область
13. Рогожкіна Яна Михайлівська дитяча музична школа, с. Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька область
14. Рудницька Аліна Бучанський центр позашкільної роботи , м. Буча, Київська область
15. Святець Владислав НВО «Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв
16. Севериненко Єлизавета Шедіївська ЗОШ I – II ст., с. Шедієво, Новосанжарський р-н, Полтавська область
17. Тяско Дарія Центр творчості дітей та юнацтва, м. Стрий, Львівська область
18. Цюцяк Христина Коломийська дитяча художня школа імені Ярослава Пстрака, м. Коломия, Івано-Франківська область
19. Шаламов Тимофій Михайлівська дитяча музична школа, с. Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька область
20. Шелепило Софія Центр дитячої творчості «Веселка», м. Львів